İbrahim Kutluay ve Demet Şener Arasında Nafaka Gerilimi

İbrahim Kutluay’ın Real Madrid’e transfer olan oğlu için nafaka ödemek istemediğini belirtmesi üzerine Demet Şener’den tepki geldi. Kutluay’ın avukatı, nafakanın kaldırılması için dava açtıklarını ve Şener’in ekonomik durumunun daha iyi olduğunu savundu. Şener ise açıklamasında Kutluay’ın zor durumda olduğunu belirterek yardım defilesi düzenlemeyi düşündüğünü söyledi.

İbrahim Kutluay ve Demet Şener Arasında Nafaka Gerilimi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 09.04.2024
A+
A-

2005-2018 yılları arasında evli kalan ve 2 çocukları olan İbrahim Kutluay ile Demet Şener arasında gerilim bir kez daha yükseldi. Kutluay, geçtiğimiz aylarda Real Madrid’e transfer olan oğlu Ömer için nafaka ödemek istemediğini belirterek dava açınca Demet Şener’den tepki gecikmedi.

“KUTLUAY’I MESLEĞİ YOK, ŞENER’İN EKONOMİK DURUMU DAHA İYİ”

İbrahim Kutluay’ın avukatı, 59 bin TL’lik nafakanın kaldırılması için açtıkları davayla ilgili “Müvekkilim kirada oturmaktadır. Müvekkilin evlilik birliği içerisindeki süreç ile boşanma sonrası süreç çok değişmiş, müvekkilin aktif basketbol hayatı olmadığı gibi herhangi bir mesleği de bulunmamaktadır. Müvekkilin ödemesi gereken nafaka miktarı mevcut geliri olan aylık 50 bin lirayı hayli aşmaktadır. Aktif şekilde oyunculuk ve modellik yapan Demet Şener’in ekonomik durumu oldukça iyidir. Şener’in mali gücü müvekkilden fazladır” dedi.

Demet Şener, kendisine nafaka davası açan İbrahim Kutluay'la alay etti: Onun için yardım defilesi düzenleyeceğim

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.