Survivor All Star’da Ogeday Krizi: Acun Ilıcalı Devreye Girdi

Survivor All Star yarışmasında Ogeday, yarışmaya devam etmeme kararı alarak adadan ayrıldı. Acun Ilıcalı, acil durum konseyi düzenleyerek yaşananları sordu. Ogeday’ın yakın arkadaşları ve Acun Ilıcalı, Ogeday’ın kararını değerlendirdi. Ancak Ogeday daha sonra Survivor’a dönmek istediğini söyledi ve geri döndü.

Survivor All Star’da Ogeday Krizi: Acun Ilıcalı Devreye Girdi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 18.03.2024
A+
A-

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star’da Ogeday krizi yaşandı. Yarışmaya devam etmeme kararı alan Ogeday, adadan ayrılırken Acun Ilıcalı devreye girdi.

“DOMİNİK SOKAKLARINA KAÇACAKTI, ÇOK BUNALMIŞ”

Acil durum konseyi düzenleyen Acun Ilıcalı, Ogeday’ın oyun sonrası adayı terk ettiğini söyleyerek Mavi takım yarışmacılarına yaşananları sordu. Ogeday’ın gittiği anları anlatan Yasin Obuz, “Ogeday üst eşofmanını giydi sonra da ayakkabısını bağlayamaya başladı. Ayakkabısını giydi, ne yapıyorsun sen? dedim. ‘Kanka bir şey söyleme’ dedi. Göz göze bakıştık anladım safariden atlayacak. Sakın bunu yapma dedim. Sonra adada bana ‘Eğer beni o an durdurmasaydın ben safariden atlayacaktım. Dominik sokaklarına kaçacaktım. Ben çok bunaldım, artık kaldıramıyorum. Bırakıp gidersem sakın bana küsmeyin, darılmayın’ dedi” ifadelerini kullandı. Poyraz, yakın arkadaşı Ogeday’ın 3 haftadır zor günler geçirdiğini söylerken Furkan da “Bizi yalnız bıraktığı için çok kızgınım” dedi.

Survivor All Star'da Ogeday krizi: Yarışmadan ayrılıp geri döndü

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.