Türker İnanoğlu hayatını kaybetti, Gülşen Bubikoğlu ve İlyas Salman arasındaki diyalog dikkat çekti

Salı günü hayatını kaybeden ünlü yapımcı Türker İnanoğlu için bugün cenaze töreni düzenlendi. İnanoğlu’nun 50 yıllık eşi Gülşen Bubikoğlu, yanına taziyeye gelen İlyas Salman’a ‘Ne kadar boş değil mi hemen bir anda yok oluveriyorsun’ dedi. Yaşadığı üzüntüden bahseden Salman ise ‘Sanat ölümü korkutmak içindir’ cevabını verdi.

Türker İnanoğlu hayatını kaybetti, Gülşen Bubikoğlu ve İlyas Salman arasındaki diyalog dikkat çekti
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.04.2024
A+
A-

Türk sinemasının ‘Bay Sinema’sı olarak nam salan ünlü yönetmen ve yapımcı Türker İnanoğlu, rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede 87 yaşında hayatını kaybetti. İnanoğlu için ilk tören TİM Show Center’da yapıldı. Törenin ardından İnanoğlu için Levent Barbaros Hayrettin Paşa Camii’nde cenaze namazı kılındı. Törene katılan İlyas Salman ile Gülşen Bubikoğlu arasındaki diyalog dikkat çekti.

“İNANOĞLU AZ HİZMET ETMEDİ, EMEĞİ BÜYÜK”

Taziye için yanına gelen usta oyuncu İlyas Salman’ı gören Gülşen Bubikoğlu,”Ne kadar boş değil mi hemen bir anda yok oluveriyorsun?” dedi. İlyas Salman ise yaşadığı üzüntüden bahsederek “Sanat ölümü korkutmak içindir. Az hizmet vermedi insan emeği kadar büyüktür” karşılığını verdi. 50 yıllık eşinin ölümüyle yıkılan Bubikoğlu da “Doğru söylüyorsun çok teşekkür ederim geldiğin için, kendine iyi bak” diyerek taziyeleri kabul etti.

Türker İnanoğlu son yolculuğuna uğurlandı! Gülşen Bubikoğlu ve İlyas Salman'ın diyaloğu dikkat çekti

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.