Yunus Günçe, kazada hayatını kaybeden Efe Deprem’in ardından hüngür hüngür ağladı

Yunus Günçe, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden oyuncu arkadaşı Efe Deprem’in ardından gözyaşlarına boğuldu. Hayatına geri dönemediğini söyleyen Günçe, ‘Üzerine toprak attık, aklımdan çıkmıyorsun’ diyerek hüngür hüngür ağladı.

Yunus Günçe, kazada hayatını kaybeden Efe Deprem’in ardından hüngür hüngür ağladı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 08.03.2024
A+
A-

Birçok projede yer alan başarılı oyuncu Burcu Altın Deprem’in Seksenler dizisinde Zafer rolünü oynayan eşi Efe Deprem, önceki gün geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybetti. Arkadaşının ölümüyle kahrolan Yunus Günçe, yayınladığı videoda gözyaşlarına boğuldu.

“AKLIMDAN HİÇ ÇIKMIYORSUN, HAZMEDEMİYORUM”

Deprem’in ölümüyle kahrolan Yunus Günçe, hüngür hüngür ağladığı videoda “Haberini aldık apar topar Bodrum’dan İstanbul’a gittik. Yetiştik sana… Üzerine toprak attık oğlum biz senin. Sonra döndük, dönmeye mecburuz çünkü çalışmaya da mecburum. Kendime kızarak bir şeyler paylaştım utanarak. Mecburum oğlum bunları paylaşmaya… Sonra bahçede spor yapmaya başladım ama yine kızıyorum kendime. Oğlum hiç çıkmıyorsun aklımdan. Nasıl olacak böyle? Bu haberi hazmedemiyorum. Hiç olmadı böyle hiç olmadı. Ben Beşiktaşlıyım ama sana söz Fenerbahçe şampiyon olursa formasını giyeceğim senin için” ifadelerini kullandı.

Yunus Günçe, kazada hayatını kaybeden Efe Deprem'in ardından hüngür hüngür ağladı

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.