Köpeği, başka bir köpeği öldüren Banu Parlak’tan açıklama: Oyun oynamak için yanına gitti

Tasmasız gezdirdiği köpeği başka bir köpeğin ölümüne neden olan Banu Parlak, ‘Köpeğim koklayıp oyun oynamak için gittiğinde sahipleri tarafından şiddete maruz kaldı. Bunun yüzünden de kendisini savunmaya geçti. Bana da saldırdılar darp raporum var’ dedi.

Köpeği, başka bir köpeği öldüren Banu Parlak’tan açıklama: Oyun oynamak için yanına gitti
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.03.2024
A+
A-

Engin ve Dilan Polat’la yaşadığı sorunlarla gündeme gelen ve daha önce güzellik merkezleri kurşunlanan Banu Parlak’ın tasmasız gezdirdiği köpeği, başka bir köpeğe saldırarak öldürdü. Parlak’tan konuyla ilgili açıklama gecikmedi.

“KÖPEĞİM ŞİDDETE MARUZ KALDIĞI İÇİN SALDIRGAN TAVIR GÖSTERDİ”

Görüntülerin sosyal medyanın gündemine oturmasının ardından Instagram hesabından açıklama yayınlayan Banu Parlak, şu ifadeleri kullandı: “24.03.2024 tarihinde sizlerin de bildiği, sürekli olarak paylaştığım alabai cinsi drago isimli köpeğim başkaca bir köpeği koklamak ve oynamak için yanına gittiğinde diğer köpeğin sahipleri tarafından şiddete maruz kalmıştır. Maruz kaldığı şiddet neticesinde de saldırgan bir tavır sergilemiştir. Bu zamana kadar bir defa dahi kimseye karşı saldırgan tavır göstermeyen dragomun sadece başka bir köpekle oynamak onu koklamak istediği için maruz kaldığı saldırı sonucunda verdiği saldırgan tepkiden dolayı hiç istemediğim bir şekilde başkaca bir köpek zarar görmüştür.”

Köpeği, başka bir köpeği öldüren Banu Parlak'tan açıklama: Oyun oynamak için yanına gitti

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.