Erol Evgin ve Atiye’nin unutulmaz düeti

Biletleri sold out olan konserini ‘Söyle Canım’ isimli şarkısıyla açan Erol Evgin’e, gece boyunca söylediği Türk pop müziğine damga vurmuş şarkılarında 3 bin kişilik coşkulu dev bir İstanbul korosu eşlik etti. Konserin ilerleyen saatlerinde sürpriz bir konuk olarak Atiye sahneye çıktı ve birlikte ‘Tüm Bir Yaşam’ şarkısını seslendirdiler. Evgin, Atiye’ye teşekkür ederken Atiye de sahnede olmaktan onur duyduğunu belirtti.

Erol Evgin ve Atiye’nin unutulmaz düeti
REKLAM ALANI
Yayınlama: 24.03.2024
A+
A-

Biletleri sold out olan konserini “Söyle Canım” isimli şarkısıyla açan sanatçıya, gece boyunca söylediği, Türk pop müziğine damga vurmuş, şarkılarında 3 bin kişilik coşkulu dev bir İstanbul korosu eşlik etti.

Erol Evgin, konserinin ilerleyen saatlerinde “Bu akşam sahnemde sürpriz bir konuğum var. Başarılı, genç kardeşim Atiye, bizlerle” sözleriyle, izleyenlerin alkışları eşliğinde pop müziğin sevilen ismi Atiye’yi sahneye davet etti.

Sanatçılar, Evgin’in “Altın Düetler 2” albümünde birlikte seslendirdikleri, sosyal medyada viral olan “Tüm Bir Yaşam” isimli şarkıyı birlikte seslendirdiler.

Şarkı sonrasında Evgin, Atiye’ye teşekkür ederken, Atiye de; “Davet ettiğiniz için teşekkür ederim. Sahnenizde olmaktan onur duydum” diyerek, Evgin’e teşekkür etti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.