Banu Parlak’ın güzellik merkezine düzenlenen silahlı saldırı davası başladı

Banu Parlak’ın güzellik merkezine geçen yıl düzenlenen silahlı saldırıya ilişkin dava Küçükçekmece Adliyesi’nde görülmeye başlandı. Dilan ve Engin Polat çifti ile Sezgin Polat’ın azmettirdiği iddia edilen saldırıya ilişkin 11 sanıklı dava kapsamında toplamda 8 yıla kadar hapis cezası talep ediliyor.

Banu Parlak’ın güzellik merkezine düzenlenen silahlı saldırı davası başladı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.04.2024
A+
A-

Kasım ayından beri tutuklu bulunan Dilan Polat, Engin Polat ve Sezgin Polat’ın da aralarında bulunduğu 11 sanık, Banu Parlak’ın güzellik merkezine düzenlenen silahlı saldırıyı azmettirme suçundan hakim karşısına çıktı. Duruşmada kızı ve eşini gören Dilan Polat duygusal anlar yaşadı.

DAVA GÖRÜLÜYOR

Banu Parlak’ın güzellik merkezine geçen yıl 1 Ekim’de düzenlenen silahlı saldırıyı Dilan ve Engin Polat çiftinin azmettirdiği iddia edilmişti. Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nın düzenlediği iddianamede Dilan ve Engin Polat çifti ile Sezgin Polat’ın ‘Birden fazla kişiyle birlikte silahla tehdit’, ‘Mala zarar verme’ suçlarından toplamda ayrı ayrı 8 yıla kadar hapsi talep edilmişti. Banu Parlak dava için Küçükçekmece Adliyesi’ne geldi. 11 sanıklı dava Küçükçekmece 3. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülmeye başladı.

DURUŞMA ÇİFTİN KIZI NİLDA POLAT DA GELDİ

Duruşmaya tutuklu sanıklar Sezgin, Engin ve Dilan Polat, bulunduğu cezaevinden getirildi. Diğer sanıklar SEGBİS ile duruşmaya katıldı. Dilan ve Engin Polat’ın kızı Nilda Polat, Engin Polat’ın kız kardeşi Kübra Uzun duruşmaya izleyici olarak katıldı.

Banu Parlak'ın güzellik merkezine yönelik saldırı davası başladı! Dilan Polat, duruşmada kızını görünce ağladı

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.