Oyuncu Nihal Menzil’in hayat hikayesi yürek sızlattı! 18 ay evli kaldığı eşi feci şekilde can vermiş

Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk olan usta oyuncu Nihal Menzil, babası tarafından yıllarca dayak yediğini, annesinin de kendisini terk ettiğini anlattı. Küçük yaşta evlendirilen oyuncu, 18 aylık eşinin de trafik kazasında yanarak öldüğünü söyledi.

Oyuncu Nihal Menzil’in hayat hikayesi yürek sızlattı! 18 ay evli kaldığı eşi feci şekilde can vermiş
REKLAM ALANI
Yayınlama: 24.04.2024
A+
A-

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programının bu haftaki konuğu usta oyuncu Nihal Menzil oldu. Anne ve babası erken yaşta boşandığı için zor günler yaşadığını söyleyen Menzil, erken yaşta evlendiği eşini feci şekilde kaybettiğini anlattı.

“KOCAM YANARAK ÖLDÜ”

Ailesi tarafından küçük yaşta evlendirildiğini söyleyen Menzil, “Lise 2’de görücü geldi ve evlendirildim. Cuma günü yatılı okuldan eve geldiğimde bana ‘Erken yat, sabah misafir gelecek’ dediler. Evi silip süpürdüm, gelenleri de normal misafir gibi karşıladım ama görücülermiş. Bana kimse bir şey anlatmadı, görücü olayında arada aracı olan kadın gelip anlattı. O gün isteme ve söz yapıldı. Ben okula sözlü olarak dönünce öğretmenlerim kıyameti kopardı. 12 Ocak’ta isteme oldu, 18 Mart’ta nikah kıyıldı, 19 Mart’ta da düğün yapıldı. 2 ay içinde hepsini hallettiler. Evliliğe karşı çıkma gibi bir şansım yoktu. Ben daha 18 yaşına girmeden eşim trafik kazasında yanarak öldü. Ben baba izniyle evlenmiştim” şeklinde konuştu.

Oyuncu Nihal Menzil'in hayat hikayesi yürek sızlattı! 18 ay evli kaldığı eşi feci şekilde can vermiş

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.