Uğur Dündar, Metin Akpınar’ın kızının iddialarına yanıt verdi

Metin Akpınar’ın yıllar önce evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Duygu Nebioğlu, babasının Uğur Dündar olabileceğini iddia etti. Uğur Dündar ise Adli Tıp Kurumu’nun DNA incelemesinde biyolojik baba çıkmadığını belirterek iddiayı reddetti.

Uğur Dündar, Metin Akpınar’ın kızının iddialarına yanıt verdi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 17.04.2024
A+
A-

Metin Akpınar’ın yıllar önce evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya geldiği ortaya çıkan kızı Duygu Nebioğlu, ablasının babasının Uğur Dündar olabileceğini ve gerekli davaların açıldığını söyledi. Hakkındaki iddiayı yalanlayan Dündar, Nebioğlu’nun rapora inanmamasına sitem etti.

“İFTİRALARA KARŞI DAVA AÇMA SIRASI BİZE GELECEK”

Duygu Nebioğlu, Hürriyet’e yaptığı açıklamada “Raporun sonucuyla oynandığını düşünüyoruz. Elbette bu konuyu kanıtlayacağız annem de ortaya çıkarsa” dedi. İlk açıklamasında konunun yargıya taşındığını ve Adli Tıp Kurumu’nun DNA incelemesinde biyolojik baba çıkmadığını belirten Dündar, rapora inanılmamasının ardından yaptığı paylaşımda şunları söyledi: “Olup bitenleri gülerek izliyorum. Zira koca koca insanlar sayfalar dolusu yazı döşeniyor. ‘Yazıklar olsun’ diyen de var, ‘Size hiç yakıştıramadım’ diyen de… İşleri ağız dolusu hakaret etmek olan trol pisliklerini hiç saymıyorum. Oysa Türkçe ve tane tane anlatıyorum. Bu konularda son sözü söyleyen Adli Tıp Kurumu çok geniş ve titiz bir DNA analiz raporu hazırladı ve hiçbir kuşkuya yer vermeyecek biçimde ‘Uğur Dündar’ın biyolojik baba olduğu iddiası reddedilmiştir’ dedi. (Mahkemenin gizlilik kararı olmasa raporu da yayınlardım.) Daha ne desin? Her şeyi sabırla bir kenara kaydediyoruz… Nasılsa dava açma sırası bize de gelecek!.. Gün ola, harman ola!…”

Uğur Dündar, DNA raporuna inanmayan Duygu Nebioğlu'na tepki: Artık gülüyorum

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.