Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın ve Elif Vurgun’a dava açıyor

Manken Cansu Taşkın, oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan ile ilişki yaşadığını iddia etti. Taşkın’ın kardeşi Elif Vurgun, çiftlik evinde çekilen sarmaş dolaş pozları yayınladı. Yılmaz Erdoğan, görüntülerin gizlice çekildiğini belirterek Taşkın ve Vurgun’a dava açacak.

Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın ve Elif Vurgun’a dava açıyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 16.04.2024
A+
A-

Manken Cansu Taşkın, katıldığı yayında oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan ile 2 yıldır ilişki yaşadığını ileri sürdü. Taşkın’ın kardeşi Elif Vurgun da ablası ve Yılmaz Erdoğan’ın sarmaş dolaş pozlarını yayınladı. Fotoğraflarıyla magazin gündeminde bomba etkisi yaratan Yılmaz Erdoğan, yasal yollara başvuruyor.

GÖRÜNTÜLERİ GİZLİ ÇEKMİŞ

Halk TV’de yer alan habere göre, Taşkın ve Vurgun kardeşler geçtiğimiz ağustos ayında Erdoğan’ın misafiri olarak çiftlik evine gitti. Evde anı olması için fotoğraf ve video çeken kardeşlerden Vurgun, Yılmaz’ın haberi olmadan görüntüleri çekerek paylaştı. Vurgun’un telefonda konuşuyor gibi yaparak ikilinin görüntülerini kaydettiği ileri sürüldü. İkilinin birkaç gün yakınlaştığı ancak birlikteliğin ilişkiye dönmediği, bu süreçte Taşkın’ın oyuncuyu sürekli arayarak mesaj attığı da konuşulanlar arasında. Aramaları yanıtsız kalan Taşkın, şubat ayında Yılmaz Erdoğan ile aralarında ilişki olduğuna dair iddiaları basına servis ettirdi.

Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın ve görüntüleri paylaşan kardeşine dava açıyor

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.