Metin Akpınar’ın kızı ‘Ablamın babası ünlü bir gazeteci’ dedi, Uğur Dündar’dan cevap geldi

Metin Akpınar’ın yıllar önce evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Duygu Nebioğlu, yaptığı açıklamada ‘Bir ablamın da babası medya dünyasından çok ünlü bir isim’ dedi. Söz konusu kişinin Uğur Dündar olduğu ortaya çıkınca gazeteciden açıklama geldi. Davada gizlilik olduğunu söyleyen Dündar, ‘Adli tıp kurumu DNA incelemesini bitirdi ve biyolojik babalık iddiasını reddetti’ ifadelerini kullandı.

Metin Akpınar’ın kızı ‘Ablamın babası ünlü bir gazeteci’ dedi, Uğur Dündar’dan cevap geldi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 16.04.2024
A+
A-

Ünlü sanatçı Metin Akpınar’ın yıllar önce evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Duygu Nebioğlu, verdiği son röportajda “Bir ablamın da babası medya dünyasından çok ünlü bir isim” diyerek magazin camiasında bomba etkisi yarattı. Nebioğlu’nun ablasının babasının ünlü gazeteci Uğur Dündar olduğu ve davanın devam ettiği ortaya çıktı. İddiaların odağındaki Dündar’dan cevap geldi.

“ABLAM DA BENİMLE AYNI KADERİ PAYLAŞIYOR”

Sabah’a röportaj veren Duygu Nebioğlu, Bir ablamın da babası medya dünyasından çok ünlü bir isim “Annemin 6 çocuğu var. İkisi Almanya’daki evliliğinden. 4 kardeşim de benimle aynı kaderi yaşadı. Evlilik dışı ilişkiden dört çocuğu var annemin. Bir ablamın da babası çok ünlü bir isim ve medya dünyasından. O da dava açtı, hukuk mücadelesi veriyor” dedi. Nebioğlu’nun bahsettiği kişinin Uğur Dündar olduğu ortaya çıktı.

Metin Akpınar'ın kızı 'Ablamın babası ünlü bir gazeteci' dedi, Uğur Dündar'dan cevap geldi

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.