Nur Sürer, yeni filmi ‘Mukedderat’ için hazırlıklara başladı

Eylül sezonunda ‘Aile’ dizisinin ikinci sezonunu tamamlayan Nur Sürer, eşi Sarp Kuray’ın tedavisiyle ilgilenirken yeni bir sinema filmi çekmeye hazırlanıyor. Erdi Işık’ın yazdığı ‘Mukedderat’ adlı film, Kastamonu Cide’de çekilecek ve Nur Sürer’in başrolünde yer alacak. Film, kara komedi türünde olacak ve eşi Recep’i kaybeden bir kadının hikayesini anlatacak. ‘Camdaki Kız’ dizisinin başarılı yönetmeni Nadim Güç, filmin yönetmenliğini üstlenecek ve Nur Sürer ile yeniden çalışacak olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Nur Sürer, yeni filmi ‘Mukedderat’ için hazırlıklara başladı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 15.04.2024
A+
A-

Eylül sezonunda “Aile” dizisinin ikinci sezonunu tamamlayan Sürer şimdi peş peşe sinema filmleri çekmeye hazırlanıyor.

Bir yandan da yoğun bakıma kaldırılan eşi Sarp Kuray’ın tedavisiyle ilgilenen usta oyuncunun ilk çekeceği filmin adı “Mukedderat”

Erdi Işık’ın yazdığı film Kastamonu Cide’de çekilecek. Nur Sürer’in başrolünü oynayacağı kara komedi türündeki filmde eşi Recep’i kaybeden bir kadına hayat verecek.

Filmi Nur Sürer’in 3 sezon Feride karakterini oynadığı “Camdaki Kız”ın başarılı yönetmeni Nadim Güç çekecek. Nur Sürer’in çok sevdiği Nadim Güç’le yeniden çalışacağı için çok mutlu olduğu öğrenildi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.