Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç, canına kıyacağını söyledi: Artık dayanamıyorum

Eski eşi Emre Aşık ile uzun yıllardır davalık olan ve çocukları elinden alınan Yağmur Sarnıç, gözyaşları içinde yayınladığı videoda intihar edeceğini söyledi. Yaşadıklarına dayanacak gücünün kalmadığını söyleyen Sarnıç, ‘Ben öldükten sonra çocuklarım Türk milletine emanet, o pisliğin eline bırakmayın’ dedi.

Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç, canına kıyacağını söyledi: Artık dayanamıyorum
REKLAM ALANI
Yayınlama: 11.04.2024
A+
A-

Eski futbolcu Emre Aşık ile uzun yıllardır boşanma, velayet ve zina gibi davalarla gündeme gelen Yağmur Sarnıç, sosyal medya hesabından ağlayarak yayınladığı videoda çocuklarının elinden alınmasına isyan ederek canına kıyacağını söyledi. Videoların ardından Sarnıç sessizliğe bürünürken Emre Aşık’dan da herhangi bir açıklama gelmedi.

“DAYANACAK GÜCÜM KALMADI”

Zor günler geçirdiğini ve kendisiyle uğraşan insanlarla mücadele edemediğini söyleyen Yağmur Sarnıç, Instagram hesabından yayınladığı videoda şunları söyledi: “Bu benim muhtemelen son videom olacak. Artık dayanacak ve savaşacak gücüm kalmadı. Onlar o kadar güçlüler ki benim Allah’tan başka kimsem yok. Hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum. Başıma onca şey geldi, hiç kendimi öldürmeyi düşünmedim ama hiç umudum kalmadı. Beni hapse attırmak ve bitirmek için uğraşıyorlar.”

“KENDİMİ ÖLDÜRMEYE KARAR VERDİM”

“Ne yaparsam yapayım başaramadım, çocuklarıma kavuşamadım. Artık dayanacak gücüm kalmadı. Tek derdim çocuklarımla mutlu olmaktı, nasip değilmiş. Haklı değil güçlü olan kazanıyor, ben kaybettim. Tek üzüldüğüm şey çocuklarımı görememek olacak. Ben zaten bu dünyadan vazgeçmiştim. Ben bu insanlarla baş edemem. Kendimi öldürmeye karar verdim. Bu dünyadan gitmeye karar verdim, herkesi Allah’a şikayet edeceğim. Kendinize iyi bakın.

Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç, canına kıyacağını söyledi: Artık dayanamıyorum

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.