Gülben Ergen, ailesiyle vakit geçirdi ve yeni şarkılar kaydetti

Kış sezonunda yoğun bir konser programı olan Gülben Ergen, Ramazan ayında ailesine vakit ayırdı. İstanbul’daki evinde üç oğlu ve annesiyle zaman geçiren Ergen, stüdyoya girerek yeni şarkılar kaydetti. Yaz başında dinleyicileriyle bu yeni şarkıları buluşturacağını duyuran Ergen, fotoğraf sanatçısı Ahmet Yürekli imzalı siyah beyaz fotoğraflarını paylaştı. Köpeği Gonca ile yer aldığı bu fotoğraflar büyük beğeni topladı. Yaz sezonu için hazırlıklara başlayan Ergen, hayranlarına sürprizlere hazırlıklı olmalarını söyledi.

Gülben Ergen, ailesiyle vakit geçirdi ve yeni şarkılar kaydetti
REKLAM ALANI
Yayınlama: 09.04.2024
A+
A-

Gülben Ergen yoğun geçen kış sezonu boyunca konserden konsere koşmuştu. Ramazan ayında bu tempoya ara veren Gülben Ergen vaktini ailesine ayırdı.

Günlerini İstanbul’daki evinde üç oğlu ve annesi ile geçirdi. Bu süre içinde stüdyoya girmek için de vakit bulan Ergen yeni şarkılar kaydetti.

Yaz başında bu yeni şarkıları dinleyicileriyle buluşturacağı müjdesini veren Gülben Ergen dün fotoğraf sanatçısı Ahmet Yürekli imzalı pozlarını paylaştı.

Köpeği Gonca ile yer aldığı fotoğrafların siyah beyaz hallerini yayınlamayı tercih eden Gülben Ergen’in karelerine beğeni ve yorum yağdı.

Gülben Ergen, köpeğini Gonca Vuslateri’nin aracılılığıyla barınaktan sahiplenmiş bu nedenle adını da Gonca koymuştu.

Yaz sezonu için hazırlıklarına başlayan Gülben Ergen hayranlarına “Sürprizlere hazırlıklı olun” diye seslendi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.