Serenay Sarıkaya ve Mert Demir’in Milano tatili dönüşü görüntülendi

Aile dizisinde rol alan Serenay Sarıkaya’nın şarkıcı Mert Demir ile aşk yaşadığı iddiaları üzerine çift, birlikte gittikleri Milano tatili dönüşünde basın mensupları tarafından görüntülendi. Sarıkaya, özel hayatı hakkında konuşmak istemediğini belirtirken, Demir ise sorulara cevap vermeden uzaklaştı.

Serenay Sarıkaya ve Mert Demir’in Milano tatili dönüşü görüntülendi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 08.04.2024
A+
A-

Son olarak Aile dizisinde rol alan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın adı bir süredir şarkıcı Mert Demir ile anılıyor. Haklarında çıkan aşk iddiasına sessiz kalan ancak sosyal medyadaki yorumlarıyla dikkat çeken ikili, baş başa gittikleri Milano tatili dönüşü görüntülendi.

Muhabir Online’da yer alan habere göre, Türkiye’ye birlikte gelen ikiliden Serenay Sarıkaya, basın mensuplarının olduğunu görüne sevgilisi Mert Demir’i valiz kısmında beklemesi konusunda uyardı. Valizlerini aldıktan sonra havalimanından çıkan Sarıkaya, basın mensuplarının ısrarlı sorularına rağmen özel hayatı hakkında konuşmak istemedi. Güzel oyuncudan 15 dakika sonra çıkış yapan Mert Demir de sorulara cevap vermeyerek “Teşekkür ederi” deyip uzaklaştı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.