Banu Parlak’ın iş yerini kurşunlatmakla suçlanan Polat Ailesi’nin tutukluluklarına devam kararı verildi

Sosyal medya fenomeni Banu Parlak’ın güzellik merkezine düzenlenen silahlı saldırıyı azmettirdikleri iddiasıyla yargılanan Dilan ve Engin Polat çifti ile Sezgin Polat’ın da aralarında bulunduğu 8 sanığın tutukluluk hallerinin devamına karar verildi. İddianamede, çeşitli suçlardan 8 yıl 4 aydan 23 yıla kadar hapis cezası talep edilirken sanıkların avukatının tutukluluklara itirazı reddedildi.

Banu Parlak’ın iş yerini kurşunlatmakla suçlanan Polat Ailesi’nin tutukluluklarına devam kararı verildi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.04.2024
A+
A-

Sosyal medya fenomeni Banu Parlak’ın güzellik merkezine düzenlenen silahlı saldırıyı azmettirdikleri iddiasıyla yargılanan Dilan ve Engin Polat çifti ile Sezgin Polat’ın da aralarında olduğu 8 sanık hakkında karar verildi. Mahkeme, kaçma şüphesinden dolayı sanıkların tutukluluklarının devamına karar verdi.

23 YILA KADAR HAPİSLERİ İSTENMİŞTİ

Dilan Polat’ın Banu Parlak’ın iş yerini kurşunlattığı gerekçesiyle yürütülen soruşturmada Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından iddianame düzenlenmişti. İddianamede, Barış Boyun, Beratcan ve Batin Can Gökdemir’in ‘Silahlı suç işlemek amacıyla örgüt kurma’, ‘Birden fazla kişiyle birlikte silahla tehdit’, ‘Mala zarar verme’ ve ‘Ruhsatsız silah taşıma’ suçlarından ayrı ayrı toplamda 8 yıl 4 aydan 23 yıla kadar hapsi istenmişti.

Banu Parlak'ın iş yerini kurşunlatmakla suçlanan Polat Ailesi'nin tutukluluklarına devam kararı verildi

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.