YES Sir Yatırım Kazandırmaya Devam Ediyor

YES Sir Yatırım Kazandırmaya Devam Ediyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.04.2024
A+
A-

YES Sir Yatırım, toprağa yapılan yatırımlar konusunda özenle hazırladığı fizibilite çalışmalarıyla rehberlik sunan bir yatırım firmasıdır. Toprak yatırımının kazandırabileceğini ve kaybettirebileceğini biliyoruz. Ancak, öngörülebilir kazançlar için yapılan yatırımlar önemlidir. Bu, yatırım yapılacak toprağın çevresindeki gelişimin önemli olduğu anlamına gelir.

Dikkatli fizibilite çalışmaları sonrasında başarı, uzun vadeli borçlanmalardan ziyade günlük hayatı kısıtlamayan küçük yatırımların yapılabilmesidir.

YES Sir Yatırım olarak, son bir yılda Ankara’da yatırımcılarımızı küçük miktarlarla büyük hedeflerle yatırım yapmaya teşvik ettik. 1 yılda 4 proje tamamlamaktan gurur duyarken, 5. projemizi tamamlamak üzereyiz.

2024, dönem krizini fırsata çevirme zamanıdır. Yüksek enflasyon dönemlerinde para değer kaybeder. Bu nedenle, küçük miktarları enflasyondan korumak için toprak yatırımı önemlidir.

Arsa ve toprak yatırımlarının uzun süredir kazandırdığını biliyoruz. Özellikle Ankara’daki nüfus artışı konut ihtiyacını artırmaktadır.

YES Sir Yatırım olarak, en uygun fizibilite çalışmasını yapar ve kazancı öngörülebilir hale getiririz. İlk adım olarak detaylı bir fizibilite çalışması yapar ve bölgenin gelecekte gelişmeye açık olduğunu belirleriz. İkinci adımda, projelendirdiğimiz imarsız arsayı almanıza olanak sağlarız. İmar çıktıktan sonra arsayı yatırımcılarımızın haklarını koruyan bir sözleşme ile inşaat firmasına veririz.

YES Sir Yatırım’ın kurucu ortakları Sn. Gülşah SAATCİ ve Sn. Yılmaz Ercan SAATÇİ’dir. Kendileri, Ankara’nın saygın yatırım firması haline getirmişlerdir.

GÜLŞAH SAATCİ:

YES Sir Yatırım Kurucu Ortağıdır.

Saatci Yeminli Tercüme Hizmetleri Kurucusudur.

Beşiktaş JK Genel Kurul Üyesidir.

TÜSİAV Gayrimenkul Akademisi Başkanıdır.

ANSEDER Yönetim Kurulu Üyesidir.

BUSADER Üyesidir.

Bilkent Üniversitesi Mezunlar Derneği Üyesidir.

Kastamonu Beşiktaşlılar Derneği Kurucu Üyesidir.

İlgi Otizm Derneği Üyesidir.

YILMAZ ERCAN SAATÇİ:

YES Sir Yatırım Kurucu Ortağıdır.

Başkent Üniversitesi Finans mezunudur.

Beşiktaş JK Kongre Üyesidir.

TÜSİAV Gayrimenkul Akademisi Başkanıdır.

ANSEDER Üyesidir.

BESİYAD Üyesidir.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.