Türker İnanoğlu’nun kaybının ardından eşi ve eski eşinden veda mesajları geldi

Türker İnanoğlu’nun 88 yaşında hayatını kaybetmesinin ardından eski eşi Filiz Akın ve 50 yıllık eşi Gülşen Bubikoğlu veda mesajları yayınladı. Akın mesajında ‘Son çınarı, oğlumun babasını kaybettik’ derken Bubikoğlu da ‘Kıymetli eşimi kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim’ dedi.

Türker İnanoğlu’nun kaybının ardından eşi ve eski eşinden veda mesajları geldi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 03.04.2024
A+
A-

Türk sinemasının ‘Bay Sinema’sı olarak nam salan ünlü yönetmen ve yapımcı Türker İnanoğlu, rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede 87 yaşında hayatını kaybetti. İnanoğlu’nun vefatının ardından eski eşi Filiz Akın ve 50 yıllık hayat arkadaşı Gülşen Bubikoğlu’ndan paylaşımlar gecikmedi.

AKIN: BAY SİNEMA MAALESEF YOK ARTIK

Filiz Akın, 1964 ile 1974 yılları arasında evli kaldığı ve İlker İnanoğlu adını verdikleri bir oğlu olan Türker İnanoğlu’nun kaybının ardından yaptığı paylaşımda “Uzun süredir hastalıklarla uğraşıyordu. Doktorları ve ailesinin bütün gayretine rağmen kurtarılamamış… Hayatında pek çok şeyden de fazla sinemayı seven, gerçekten de son günlerine kadar üreten, önce yönetmen ve yapımcı daha sonra sadece prodüktör olarak devam eden son çınarı, oğlumun babasını kaybettik! Başta eşinin, çocukları Zeynep ve İlker’in, torunlarının ve tüm sinema camiasının başı sağ olsun, sabırlar diliyorum… “Bay Sinema” maalesef yok artık…” dedi.

Türker İnanoğlu'nun kaybının ardından eski ve yeni eşinden veda mesajları geldi

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.