CHP’nin adayı Lâl Denizli, Çeşme’nin ilk kadın belediye başkanı oldu

Ünlü teknik direktör Mustafa Denizli’nin kızı Lâl Denizli, yüzde 53,69 oyla Çeşme’nin yeni Belediye Başkanı oldu. Çeşme’nin ilk kadın belediye başkanı seçilen Denizli ‘Çeşme halkının teveccühü ile önümüzdeki beş yıl boyunca büyük bir onur ve gururla Çeşme’ye Başkanlık yapacağım’ dedi.

CHP’nin adayı Lâl Denizli, Çeşme’nin ilk kadın belediye başkanı oldu
REKLAM ALANI
Yayınlama: 01.04.2024
A+
A-

CHP’nin İzmir Çeşme Belediye Başkan adayı olarak gösterdiği Lâl Denizli, sandıkların açılmasıyla seçimden yüzü gülerek çıktı.

“BÜYÜK BİR ONUR VE GURURLA BAŞKANLIK YAPACAĞIM”

Lâl Denizli, sandıkların yüzde 100’ünün açıldığı ilçede yüzde 53,69 ile seçimi kazandı. Denizli’nin en yakın rakibi MHP’li Esat Tanık yüzde 34,38’te kaldı. Rakibine fark atarak Çeşme’nin ilk kadın belediye başkanı seçilen Denizli, X hesabından yaptığı açıklamada “Teşekkürler Çeşme! Çeşme halkının teveccühü ile, önümüzdeki beş yıl boyunca büyük bir onur ve gururla Çeşme’ye Başkanlık yapacağım. Bana Çeşme’nin ilk kadın Belediye Başkanı olma mutluluğunu yaşatan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Yediden yetmişe tüm yurttaşlarımıza hizmet edecek, sizlerin refahı için çalışacağım” ifadelerini kullandı.

CHP'nin adayı Lâl Denizli, Çeşme'nin ilk kadın belediye başkanı oldu

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.