Oyunu kullanan Cem Yılmaz, sandık başındaki sözleriyle güldürdü

Başarılı komedyen Cem Yılmaz ve İbrahim Kutluay, İstanbul’da Levent’te bulunan Lütfi Banat İlkokulu’nda oyunu kullandı. Yılmaz, her sene çıkan ‘Sandık başında kırdı geçirdi’ başlıklarını tiye alarak ‘Ben bir şey yapmıyorum ama böyle yazıyorlar’ diyerek tiye aldı.

Oyunu kullanan Cem Yılmaz, sandık başındaki sözleriyle güldürdü
REKLAM ALANI
Yayınlama: 31.03.2024
A+
A-

İstanbul’da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde oy kullanma işlemi saat 08.00 itibariyle başladı. Sanat ve spor dünyasından birçok ünlü isim de oy kullanmak için sandık başına geçti. Cem Yılmaz ve İbrahim Kutluay da Candan Erçetin’in sandık görevlisi olduğu İstanbul’da Levent’te bulunan Lütfi Banat İlkokulu’nda oyunu kullandı.

SEÇİMİN HAYIRLI OLMASI TEMENNİSİNDE BULUNDU

Sabahın erken saatlerinde okula gelen Cem Yılmaz, 1244 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Yılmaz, her sene hakkında çıkan “Sandık başındakileri kırdı geçirdi” haberlerini tiye alarak “Ben bir şey yapmıyorum ama öyle yazıyorlar” dedi. Komedyen oy kullanma işleminin ardından okuldan ayrılırken gazetecilerle şakalaşmayı da ihmal etmedi.

İbrahim Kutluay da 1244 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Seçimin herkes için hayırlı olması temennisinde bulunan Kutluay daha sonra okuldan ayrıldı.

Candan Erçetin sandık görevlisi oldu, aynı okulda Cem Yılmaz oy kullandı

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.