Şahan Gökbakar, Tamer Karadağlı’nın eleştiri videosunu ti’ye aldı: ‘Babababa’ diyesim geliyor

Komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar, Tamer Karadağlı’nın ‘rezalet’ olarak nitelendirdiği Haşim İşcan Kültür Merkezi hakkındaki paylaşımına videolu gönderme yaptı. Gökbakar, kendi evinin bahçesinde dolaşarak oradaki durumu eleştirdi.

Şahan Gökbakar, Tamer Karadağlı’nın eleştiri videosunu ti’ye aldı: ‘Babababa’ diyesim geliyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 30.03.2024
A+
A-

Komedyen Şahan Gökbakar, Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı’nın Antalya’daki Haşim İşcan Kültür Merkezi’nin bakımsızlığıyla ilgili ‘rezalet’ ifadelerini kullandığı paylaşımına esprili bir yanıt verdi. Gökbakar, evinin bahçesinde gezerek çektiği videoda, “Belediye burada hiçbir şey yapmamış. Akıl alır gibi değil. İnsan şaşırıyor ve resmen bunlar karşısında ‘babababa’ diyesim geliyor.” ifadelerini kullandı.

ÇOK KONUŞULAN GÖRÜNTÜLERE ÜNLÜ KOMEDYENDEN GÖNDERME

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı, Antalya’da Haşim İşcan Kültür Merkezi’nin önünde bir video çekmiş ve merkezin ne kadar bakımsız olduğunu göstererek Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne tepki göstermişti. Ancak binanın işletmesinin Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü’ne ait olduğu ortaya çıkmıştı. Sosyal medyada kısa sürede yayılan görüntüler üzerine bir tartışma başlarken, komedyen Şahan Gökbakar’dan olaya dair esprili bir gönderme geldi.

Şahan Gökbakar, Tamer Karadağlı'nın eleştiri videosunu Ti'ye aldı: 'Babababa' diyesim geliyor.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.