Tamer Karadağlı’nın ‘Rezalet, utanç kaynağı’ diyerek şikayet ettiği bina bakanlığın çıktı

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı, Antalya Devlet Opera ve Balesi ile Antalya Devlet Tiyatrosu’nun ortaklaşa kullandığı Haşim İşcan Kültür Merkezi’nin bakımsız halini görünce ‘Belediye görmüyor mu? Rezalet’ diyerek sitem etti. Karadağlı’nın şikayet ettiği bina, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ait çıktı.

Tamer Karadağlı’nın ‘Rezalet, utanç kaynağı’ diyerek şikayet ettiği bina bakanlığın çıktı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 29.03.2024
A+
A-

Çocuklar Duymasın dizisindeki rolüyle hafızalara kazınan Tamer Karadağlı, geçtiğimiz günlerde Antalya Devlet Opera ve Balesi ile Antalya Devlet Tiyatrosu’nun ortaklaşa kullandığı Haşim İşcan Kültür Merkezi’ndeki bakımsızlığından şikayet etti. Karadağlı’nın belediyeye tepki gösterdiği bina bakanlığa ait olduğu ortaya çıktı.

Binanın bakımsızlığından dolayı Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni eleştiren oyuncu, “Rezalet! Hiçbir şey yapılmamış. Gerçekten utanç kaynağı, inanamıyorum. Bina savaştan çıkmış gibi korkunç durumda. Belediye bunları görmüyor mu?” dedi. Onedio’da yer alan habere göre, Karadağlı’nın eleştirdiği Haşim İşcan Kültür Merkezi, 2003 yılında mülkiyeti Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan araziye yapılmıştı. Bina, 2006 yılında Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü’ne devredilerek aynı yılın Aralık ayında Antalya Devlet Opera ve Balesi ile Antalya Devlet Tiyatrosu tarafından ortaklaşa kullanılmak üzere açılmıştı.

Tamer Karadağlı'nın 'Rezalet, utanç kaynağı' diyerek şikayet ettiği bina bakanlığın çıktı

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.