Seren Serengil, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu destekliyor

Seren Serengil, 31 Mart Pazar günü yapılacak seçim öncesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu destekleyeceğini açıkladı. Serengil, İstanbul’un güzelliğini gölgeleyen her şeyden arındırılması gerektiğini belirterek, İmamoğlu’nun rakibinin olmadığını ve kesinlikle kazanacağını söyledi.

Seren Serengil, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu destekliyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 29.03.2024
A+
A-

Seren Serengil, 31 Mart Pazar günü yapılacak seçim öncesi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu destekleyeceğini ilan etti.

“ŞEHRİMDE ÖZGÜR VE HUZUR İSTİYORUM”

Instagram hesabından Ekrem İmamoğlu’nun fotoğrafını paylaşan Serengil, “Haydi güzel bir haber vereyim size… 2027 Avrupa oyunları İstanbul’umuzda olacak, inşallah o tarihe kadar Suriyelilerin ve tüm İstanbul çehresini bozabilecek her şey İstanbul’u terk eder… İstanbul medeniyetler şehridir, dünyanın merkezidir. 2027’ye kadar harika bir İstanbul için hep beraber el ele verip İstanbul’un güzelliğini gölgeleyen her şeyden güzel şehrimizi arındırma vakti gelmedi mi? Ben köpekleri öldüren, toplatan, zehirleten bir zihniyeti istemiyorum, hayvanlara haram gözle bakan garip düzeni istemiyorum. Ben artık şehrimde özgür yaşamak, hayvanlara zulüm eden belediye personellerin görmek istemiyorum. Huzur istiyorum” dedi.

Seren Serengil, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu destekleyeceğini duyurdu

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.