Sevim Emre, eşi Orhan Gencebay için ‘İktidar yanlısı’ eleştirilerine tepki gösterdi: İstese Cumhurbaşkanı olurdu

Cumhur İttifakı’nın İstanbul adayı Murat Kurum’a şarkı besteleyen Orhan Gencebay, dün akşam Kurum’un düzenlediği bir iftar yemeğinde Roman vatandaşlarla bir araya geldi. Gencebay’ın eşi Sevim Emre, yaptığı açıklamada, ‘Eşim siyaset üstü bir kişilik. İstese Cumhurbaşkanı bile olurdu. Köpekler havlasın boş verelim.’ ifadelerini kullandı. Görüntüler sonrasında Gencebay’a ‘iktidar yanlısı’ eleştirileri geldi.

Sevim Emre, eşi Orhan Gencebay için ‘İktidar yanlısı’ eleştirilerine tepki gösterdi: İstese Cumhurbaşkanı olurdu
REKLAM ALANI
Yayınlama: 27.03.2024
A+
A-

Cumhur İttifakı’nın İstanbul adayı Murat Kurum’a şarkı besteleyen Orhan Gencebay, dün akşam Kurum’un düzenlediği bir iftar yemeğinde Roman vatandaşlarla bir araya geldi. Ortaya çıkan görüntüler sonrasında ise Gencebay’a yönelik ‘iktidar yanlısı’ eleştirileri geldi. Gencebay’ın eşi Sevim Emre, yaptığı açıklamada, “Eşim siyaset üstü bir kişilik. İstese Cumhurbaşkanı bile olurdu. Köpekler havlasın boş verelim.” ifadelerini kullandı.

MURAT KURUM İLE BERABER ŞARKI SÖYLEDİ

Cumhur İttifakı’nın İstanbul adayı Murat Kurum, dün akşam Şişli’de iftar yemeğinde Roman vatandaşlarla bir araya geldi. Yemeğe sanatçı Orhan Gencebay da katıldı. Gencebay daha önce Murat Kurum için seçim kampanyasında kullanılmak üzere ‘Sadece İstanbul’ adlı bir şarkı hazırlamıştı. Kurum, programda Orhan Gencebay’ın bestelediği “Sadece İstanbul” şarkısını sanatçı ile beraber söyledi.

Sevim Emre, eşi Orhan Gencebay'ı eleştirenlere seslendi: İstese Cumhurbaşkanı Olurdu

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.