Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer: ‘Zengin biri gelip benim cebime para koyamaz’

Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer, Haber Bahane programında yaptığı açıklamada, hayatına girecek erkeğin ekonomik durumunun kendisine denk olması gerektiğini söyledi. Gizem Tuncer, zengin biri gelip kendi cebine para koyamaz, herkes kendine yetebilmeli dedi.

Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer: ‘Zengin biri gelip benim cebime para koyamaz’
REKLAM ALANI
Yayınlama: 27.03.2024
A+
A-

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programının bu haftaki konuğu Mahmut Tuncer’in kendisi gibi şarkıcı kızı Gizem Tuncer oldu. Özel hayatından konuşan Tuncer, hayatına girecek erkeğin ekonomik durumunun kendisine denk olması gerektiğini söyledi.

“ZENGİN BİRİ GELİP BENİM CEBİME PARA KOYAMAZ”

Daha önce yaptığı “Parasız adam gereksiz adam” yorumu hatırlatılan Gizem Tuncer, “Ben birine bakmam, bunu isteyen yapabilir. Ben bir adamın cebine harçlık koyarsam ona saygı duyamam. Hiçbir kadın da duyamaz. Cebine harçlık koyduğumuz her insana hükmetme hakkımız doyuyor. Ben özgür ve hür insanlardan etkilenirim. Dolayısıyla da evet benim için gereksiz adam. Babasının şirketlerini kendisinin gibi gösteren adamlar da bana iyi gelmiyor. Ben tekneleri, yatları olsun demiyorum. Bana denk biri olsun. Anlaşabileceğim, ortak zevklerimizin olduğu ve kendini sürdürebilen biri olsun. Ben yanımda çulsuz, donsuz ve cebine para ile kart koyacağım birini istemem. Zengin biri de gelip benim cebime para koyamaz. O kim ki benim cebime para koyabiliyor. Ben bunu da kabul etmem, herkes kendine yetebilsin. Evlenildiğinde bir hayat paylaşıldığında ortak hesap olabilir. Ben Mahmut Tuncer’in kızı olmayıp standart şekilde geçinen biri olsaydım da yine denk birini isterdim” ifadelerini kullandı.

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer'den tartışma yaratacak sözler: Yanımda çulsuz birini istemem

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.