Yoğun bakımdaki Kadir İnanır’dan güzel haber: Olumlu hareketlenme var

Dün sabah inme geçiren ve ameliyata alındıktan sonra yoğun bakımda entübe edilen Kadir İnanır’dan güzel haber geldi. İnanır’ın hayat arkadaşı Jülide Kural, ‘Uyandırma kararı alınmıştır. Tahmin edeceğiniz gibi Kadir İnanır’ı görme şansım oldu. Tüm beden fonksiyonlarında olumlu hareketlenme olduğunu ben de gözlemledim’ dedi.

Yoğun bakımdaki Kadir İnanır’dan güzel haber: Olumlu hareketlenme var
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.03.2024
A+
A-

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Kadir İnanır, dün sabah beyne pıhtı atması sonucu inme indiği gerekçesiyle hastaneye kaldırıldı. Ameliyattan sonra entübe edilen İnanır’ın sağlık durumu iyiye gidiyor.

“UYANDIRILMA KARARI ALINDI”

İnanır’ın 23 yıllık hayat arkadaşı Jülide Kural, oyuncunun Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Kamuoyunun bilgisine; Bildiğiniz gibi hepimizin çok sevdiği Kadir İnanır 24 Mart Pazar sabahı beyne giden damarlarında oluşan bir pıhtı nedeniyle; Ümraniye Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırılmıştı. Doktorların önerisiyle 48 saat yoğun bakım sürecinde olacağı öngörülüyordu. Ancak siz halkımıza iyi haber vermek isterim: Bugün itibariyle tüm tetkik sonuçları olumlu çıktığından uyandırılma kararı alınmıştır.”

Yoğun bakımdaki Kadir İnanır'dan güzel haber: Olumlu hareketlenme var

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.