Milyoner’de 5 milyon TL kazanan Berk Göktaş, parayı nasıl değerlendireceğini anlattı: Yüksek lisans için kullanacağım

Kim Milyoner Olmak İster’de 5 milyon TL’lik büyük ödülün sahibi olan Berk Göktaş, kazandığı parayı yurtdışındaki yüksek lisans eğitimi için kullanacağını söyledi.

Milyoner’de 5 milyon TL kazanan Berk Göktaş, parayı nasıl değerlendireceğini anlattı: Yüksek lisans için kullanacağım
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.03.2024
A+
A-

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster’e katılan Berk Göktaş, sorulara doğru cevaplar vererek 5 milyon TL’lik büyük ödülü kazandı. Duygularından bahseden genç yarışmacı, parayı nasıl değerlendireceğini açıkladı.

“PARAYI KÜLTÜR VE BİLGİ BİRİKİMİM İÇİN DEĞERLENDİRECEĞİM”

19 yaşındaki Göktaş, “Kazandığın ödül ile ne yapacaksın?” sorusuna “Kazandığım parayla yurt dışındaki yüksek lisans eğitimimi tamamlamayı düşünüyorum. Gezmeyi seven biri olduğum için yurtdışında görmediğim yerlere gitmek istiyorum. Oradaki teknoloji ve kültürü tanımak istiyorum. Dünyadaki problemlere çözüm getirmek amaçlı teknolojik amaçlı bir yorum getirmeyi amaçlıyorum. Kazandığım parayı kültür ve bilgi birikimimi artırmaya yönelik değerlendireceğim” cevabını verdi.

Yarışmaya katılmak isteyenlere tavsiyede bulunan Berk Göktaş, “Asla hayallerinden vazgeçmesinler. Kalplerinin sesini dinlesinler ve hiçbir zaman meraklarını yitirmesinler” dedi.

Milyoner'de 5 milyon TL kazanan Berk Göktaş, parayı nasıl değerlendireceğini anlattı: Yüksek lisans için kullanacağım

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.