Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili eşinden açıklama: Pıhtı temizlendi

Türk sinemasının ünlü ismi Kadir İnanır, evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. İnanır’ın 23 yıldır birlikte yaşadığı Jülide Kural, İnanır’ın beyin damarındaki pıhtının temizlendiğini ve tedavisinin yoğun bakımda devam ettiğini belirtti. Kural, Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili bilgilendirmelerin sadece doktorları ve kendisi tarafından yapılan açıklamalar olacağını da söyledi.

Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili eşinden açıklama: Pıhtı temizlendi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.03.2024
A+
A-

Jülide Kural, Beykoz’da yaşadığı evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Türk sinemasının ünlü ismi Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı. Kural, 23 yıllık hayat arkadaşının tedavisine devam edildiğini belirtti.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARININ OLAĞANÜSTÜ ÇABASIYLA PIHTI TEMİZLENDİ”

Beykoz’da yaşadığı evde, beyne pıhtı atması sonucu Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Türk sinemasının ünlü oyuncusu Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili 23 yıldır birlikte yaşadığı eşi Julide Kural sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Kural açıklamasında, “Kamuoyunun bilgisine; Hepimizin çok sevdiği Kadir İnanır 24 Mart Pazar sabahı saat 09.30 sularında rahatsızlanmış ve hızlıca en yakın sağlık kuruluşu olan Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmıştır.

Hızlıca yapılan tetkiklerde beyin damarında pıhtı tespit edilmiş olup, hekim ve sağlık çalışanlarının olağanüstü emeği, ilgisi ve çabasıyla müdahale edilerek pıhtı temizlenmiştir. Şu an yoğun bakımda tedavisi devam eden Kadir İnanır’ın durumu stabildir. Benim ve sizlerin de bildiği gibi Kadir İnanır güçlüdür ve bu süreci de hepimizin desteğiyle atlatacaktır. Tüm halkımızdan ricam Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili; yalnızca doktorlarının ve benim yapacağım açıklamaların dikkate alınmasıdır. Sağlık durumu hakkında düzenli bilgilendirme yapacağım’ dedi.

Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili eşinden açıklama: Pıhtı temizlendi

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.