Survivor All Star’ın en iddialı isimlerinden Turbo Turabi yarışmayı bıraktı

Survivor All Star yarışmasının iddialı isimlerinden Turbo Turabi, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. Turabi’nin düşük enerjisi ve sessiz halleriyle gündeme gelmesiyle birlikte, Acun Ilıcalı ile arasının açıldığı iddiaları ortaya atıldı. Turabi’nin yaptığı paylaşımlar da bu iddiaları güçlendirdi. Turabi, Acun Ilıcalı ile 2025 sezonu için anlaşması gerektiğini belirterek, aralarındaki gerginliği ima etti. Turabi’nin Acun Ilıcalı’yı özlediğini ve kendisine ulaşamadığını da dile getirdi. Bu sözlerin ardından Acun Ilıcalı ve Turabi arasındaki gerginlik iddiaları konuşulmaya başlandı.

Survivor All Star’ın en iddialı isimlerinden Turbo Turabi yarışmayı bıraktı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.03.2024
A+
A-

Survivor All Star’ın en iddialı isimlerinden Turbo Turabi yaşadığı sağlık sorunları yüzünden yarışmayı bırakmak zorunda kaldı.

TURABİ VE ACUN ILICALI KÜS MÜ?

Yarışmadan ayrılmadan önce, düşük enerjisi, sessiz halleri yüzünden gündeme gelen Turabi’nin Acun Ilıcalı ile arası mı açıldı?

Survivor All Star 2024’e veda eden Bozok Gören’in ardından bir paylaşım yapan Turabi ilginç ifadeler kullanarak yine adından söz ettirdi.

Survivor All Star'ın en iddialı isimlerinden Turbo Turabi yarışmayı bıraktı

“Bence şimdiden Acun abiyle 2025 sezonu için anlaşmalısın” diye Turabi “Bir adamın ağabeyisinin baş düşmanlarıyla fingirdeşmesine tanık olması, en büyük acılardan biri” ifadelerini kullandı.

Turabi daha bombayı ise sona sakladı ve şunları yazdı:

“Neyse Acun abiyi ara ve anlaşmaya başla. Bir de sor bakalım beni özlemiş mi? ve şu engelimi de kaldırsın lütfen son konseyden beridir ulaşamıyorum kendisine” dedi.

Bu sözlerden sonra Acun Ilıcalı ve Turabi’nin arasının gergin olduğu iddiaları konuluşmaya başlandı.

Survivor All Star'ın en iddialı isimlerinden Turbo Turabi yarışmayı bıraktı

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.