18 yaşındaki bir anne, sevgilisiyle kaçan annesini canlı yayında anlattı

18 yaşındaki bir çocuk annesi olan Nehir, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkarak, sevgilisiyle annesinin kaçtığını iddia etti. Nehir’in anlattıkları şaşkınlık yarattı. Anne ve sevgilisi ise iddiaları reddetti.

18 yaşındaki bir anne, sevgilisiyle kaçan annesini canlı yayında anlattı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.03.2024
A+
A-

18 yaşındaki 1 çocuk annesi Nehir, “Kocam dediğim sevgilim, annemle kaçtı” diyerek Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıktı. Canlı yayına bağlanan damat ve anne iddiaları reddederken Nehir’in söyledikleri ağızları açık bıraktı.

Resmi nikahı olmadığı Selahattin ile bir süredir aşk yaşadığını ve ilişkilerinden bir bebekleri olduğunu söyleyen Nehir, “24 yaşındaki sevgilim, 40 yaşındaki annem Şirin’le kaçıp bana hakaretler etti. Kaçtıktan sonra bana attığı mesajlarda ‘Biz birbirimizi sevdik, sen bana vermediğin ilgiyi annen verdi. Sen onun tırnağı bile olamazsın. Kaçmamızı annen istedi, biz mutluyuz. Allah mutluluğumuzu bozmasın’ dedi” diyerek şaşkına çevirdi.1 yaşında bebeği olduğunu söyleyen Nehir, anne ve sevgilisinin kaçarken kendisinin biriktirdiğini 2 burma bileziği ve 11 bin TL’yi de aldıklarını ileri sürdü.

Sevgilisi ile annesi kaçan kadından pes dedirten sözler: Sevgilim annemle benim aramda yatardı

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.