Leyla Bilginel’den çok konuşulacak sperm bankası itirafı: Bir tüp daha satın aldım

Seneler önce sperm bankasından çocuk sahibi olan Leyla Bilginel, Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programında yaptığı itirafta ‘Çocuğumun kardeşi olabilir diye aynı adamdan bir tüp daha satın aldım’ dedi.

Leyla Bilginel’den çok konuşulacak sperm bankası itirafı: Bir tüp daha satın aldım
REKLAM ALANI
Yayınlama: 19.03.2024
A+
A-

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programının bu haftaki konuğu başarılı sunucu ve oyuncu Leyla Bilginel oldu. Yıllar önce sperm bankasından çocuk sahibi olan Bilginel, bir itirafta bulundu.

“BENİ LEZBİYEN GİBİ GÖSTERMEYE ÇALIŞTILAR”

Bilginel, Kalaycıoğlu’nun “Sevdiğin bir adamdan çocuk sahibi olmak yerine neden sperm bankasına başvurdun?” sorusu üzerine şunları söyledi: “O dönem beni lezbiyen gibi göstermeye çalıştı ama öyle bir şey yok. Ben erkek enerjisini seven bir kadınım. Tanıdığım birinden çocuk sahibi olma durumu beni çok ürküttü. Bana herkes ‘Çok cesursun’ diyor ama asıl ben onlara söylüyorum. Bir erkeği hayatınızda var edip sonunu hiç mi görmüyorsunuz? Ben ne yaşayacağımı görüyorum. Evlilik, devlet onayıyla cinsel ilişkiye girerek çocuk doğurmaktır. Nikah kıyarken atılan imza bir erkeğe haksızlık. Bu senden bir çocuk yaparsam nafaka alabilirim demek. Bir adamın çocuğumu varlığıyla kabul etmeyecek ben de ona devlet zoruyla babalık yaptıracağım ve bir de para alacağım. Ben ne o adamın zorla parasını alıp çocuğuma yedirtirim ne de bunu kabul ederim. Benim için gönlümdeki adam gönlüyle babalığını kabul edecek vicdanlı, karakterinde bir insan olmalı.”

Leyla Bilginel'den çok konuşulacak sperm bankası itirafı: Bir tüp daha satın aldım

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.