Mazhar-Fuat-Özkan Uğur’un Anısına İlk Konserlerini Verdiler

Mazhar Alanson ile Fuat Güner, 52 yıl beraber müzik yaptığı grup arkadaşları Özkan Uğur’u toprağa verdikten 7 ay sonra ilk konserlerini Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdi. Konserlerine ‘Güllerin İçinden’ şarkısıyla başlayan grup, şarkının son bölümünde led ekrana yansıtılan Özkan Uğur’un bass gitarıyla yaptığı solo performansına yer verdi. Bu anlarda ‘Özkan hep bizimle’ mesajını veren iki dev sanatçı gözyaşlarına hakim olamadı. Atlantis Yapım’ın organize ettiği yaklaşık 3 saat süren konseri Gülben Ergen, Umut Evirgen ve Alina Boz çifti de izlemeye gelenler arasındaydı.

Mazhar-Fuat-Özkan Uğur’un Anısına İlk Konserlerini Verdiler
REKLAM ALANI
Yayınlama: 18.03.2024
A+
A-

Mazhar Alanson ile Fuat Güner, 52 yıl beraber müzik yaptığı grup arkadaşları Özkan Uğur’u toprağa verdikten 7 ay sonra ilk konserlerini Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdi.

Konserlerine “Güllerin İçinden” şarkısıyla başlayan grup, şarkının son bölümünde led ekrana yansıtılan Özkan Uğur’un bass gitarıyla yaptığı solo performansına yer verdi.

Mazhar-Fuat-Özkan Uğur'un Anısına İlk Konserlerini Verdiler
Bu anlarda ‘Özkan hep bizimle’ mesajını veren iki dev sanatçı gözyaşlarına hakim olamadı. Atlantis Yapım’ın organize ettiği yaklaşık 3 saat süren konseri Gülben Ergen, Umut Evirgen ve Alina Boz çifti de izlemeye gelenler arasındaydı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.