Galler Prensesi Anneler Günü Portresi İçin Özür Diledi

Galler Prensi ve Prenses’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile iddialar doğrulanmış oldu. Galler Prensesi dün Kensington Sarayı tarafından yayınlanan Anneler Günü portresini kendisinin düzenlediğini kabul etti ve aile fotoğrafının neden olduğu ‘her türlü karışıklık için’ özür diledi. Hikayeye ‘Birçok amatör fotoğrafçı gibi ben de zaman zaman düzenleme denemeleri yapıyorum. Dün paylaştığımız aile fotoğrafının neden olduğu karışıklık için özürlerimi ifade etmek istedim. Umarım kutlama yapan herkes çok mutlu bir Anneler Günü geçirmiştir’ yazdı.

Galler Prensesi Anneler Günü Portresi İçin Özür Diledi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 11.03.2024
A+
A-

Galler Prensi ve Prenses’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile iddialar doğrulanmış oldu.

Galler Prensesi dün Kensington Sarayı tarafından yayınlanan Anneler Günü portresini kendisinin düzenlediğini kabul etti ve aile fotoğrafının neden olduğu ‘her türlü karışıklık için’ özür diledi.

Galler Prensesi Anneler Günü Portresi İçin Özür Diledi

Hikayeye “Birçok amatör fotoğrafçı gibi ben de zaman zaman düzenleme denemeleri yapıyorum. Dün paylaştığımız aile fotoğrafının neden olduğu karışıklık için özürlerimi ifade etmek istedim. Umarım kutlama yapan herkes çok mutlu bir Anneler Günü geçirmiştir” yazdı..

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.