Usta Oyuncu Kayhan Yıldızoğlu’nun Eski Eşi Suna Yıldızoğlu’ndan Duygusal Paylaşım

Yeşilçam’ın usta ismi Kayhan Yıldızoğlu’nun vefatının ardından eski eşi Suna Yıldızoğlu, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaparak onunla olan anılarını ve saygısını dile getirdi. Suna Yıldızoğlu, Kayhan Yıldızoğlu’nun soyadını taşımaktan onur duyduğunu belirtti ve onun kalbinde daima yaşayacağını ifade etti.

Usta Oyuncu Kayhan Yıldızoğlu’nun Eski Eşi Suna Yıldızoğlu’ndan Duygusal Paylaşım
REKLAM ALANI
Yayınlama: 10.03.2024
A+
A-

Usta oyuncu Kayhan Yıldızoğlu 90 yaşında hayatını kaybetti. Usta oyuncunun vefatının ardından pek çok ünlü isim paylaşım yaptı ancak bir isim vardı ki gözler ona çevrilmişti…

Yeşilçam’ın usta ismi Kayhan Yıldızoğlu’nun ölüm haberinden sonra 1976 yılında evlendiği Suna Yıldızoğlu da eski eşini andı.

Eski eşinin soyadını kullanmaya devam eden Suna Yıldızoğlu, Kayhan Yıldızoğlu’nun vefat haberini alınca büyük acı yaşadı.

‘SOYADINI TAŞIMAKTAN ONUR DUYDUM’

Duygularını sosyal medya hesabından dile getiren Suna Yıldızoğlu paylaştığı fotoğrafa şu notu düştü:

İç dünyamı keşfeden insan, ne kadar çok öğrendim senden. Aşk bitince sevgi ve saygıyla dostluğumuz sürdü. Zeki, esprili, kültürlü, bilgili insan, hep soyadını taşımaktan onur duyduğum insan, huzur içinde uyu… Kalbimde, annem ve babam gibi, hep yaşıyor olacaksın.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.