Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova’dan kızına oyunculuk öğüdü

Eski Devlet Bakanı Prof. Dr. Yüksel Yalova, kızı Melike İpek Yalova’nın oyunculuk kariyerinin nasıl başladığını anlattı. Yalova, kızına verdiği öğütte, ekip tarafından rol verildiğinde para konusunda babalık görevini yapacağını söyledi. Ayrıca, kızının iş ahlakını ve yeteneklerini takdir ettiğini belirtti.

Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova’dan kızına oyunculuk öğüdü
REKLAM ALANI
Yayınlama: 09.03.2024
A+
A-

Eski Devlet Bakanı Prof. Dr. Yüksel Yalova, Haberler.com stüdyosunda sunucu Arif Ekşi’nin canlı yayınına konuk oldu. Yalova, kendisinden izinden giderek oyuncu olan kızı Melike İpek Yalova’ya yıllar önce verdiği öğütten bahsetti.

“EKİP SANA ROL VERSİN, BEN PARA KONUSUNDA BABALIK GÖREVİMİ YAPARIM”

Melike İpek Yalova’nın oyunculuk kariyerinin nasıl başladığını anlatan Yalova, “Kızım koleji bitirdikten sonra Uluslararası İlişkiler okudu. Daha sonra Roma Üniversitesi’nde Uluslararası Politikalar ve Krizler Yönetimi’nde master yaptı. İstanbul’a döndükten sonra bir gün tesadüfen yemek yedikleri yerde Muhteşem Yüzyıl ekibiyle karşılaşmış ve onu davet etmişler. Bana sordu ben de sevdiği işi yapması gerektiğini söyledim. Seni davet ederler ama kamera seni severse olur dedim. Deneme aldılar ve sonrasında çok beğenmişler. Kızıma bu konuda tek nasihatım oldu: Asla para konuşma. Böyle hazır bir ekipte sana rol veriliyorsa parayla ilgili ben görevimi yaparım dedim” ifadelerini kullandı.

Kim daha iyi oyuncu? Eski aktör ve bakan Yüksel Yalova'nın cevabı çok net oldu

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.