Taş Kağıt Makas’ta 8 Mart öncesi tepki çeken sahne! Köpek gibi havlatılan kadına kaptan içki içirildi

Taş Kağıt Makas dizisinde yan yana dizilen 4 kadına ‘Bu kaba döktüğüm içkiyi sokak köpeği gibi içen kişi arabayı alır. Sokak iti gibi havla’ denilen sahne izleyicilerin tepkisi çekti.

Taş Kağıt Makas’ta 8 Mart öncesi tepki çeken sahne! Köpek gibi havlatılan kadına kaptan içki içirildi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 07.03.2024
A+
A-

Başrollerinde Ozan Güven, Ekin Koç, Serra Arıtürk, Hande Ataizi, Burak Yörük ve Hüseyin Avni Danyal’ın yer aldığı Kanal D ekranlarının yeni dizisi Taş Kağıt Makas’taki bir sahne izleyicileri sinirlendirdi. Kadınlara “Sokak iti gibi havla” denilen sahneden sonra RTÜK’e çağrı yapıldı.

“YAZIKLAR OLSUN”

Yörük’ün canlandırdığı Fecir Emirkıran karakteri, eğlenmek için çağırdı 4 kadına son model bir araba verme karşılığında havlamasını istedi. Fecir’in “Bu kaba döktüğüm içkiyi sokak köpeği gibi içen kişi arabayı alır. Sokak iti gibi havla” sözlerinden sonra bir kadın havlayıp kabın içindeki içkiyi içti. Dizideki sahne kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. 8 Mart Kadınlar Günü öncesi kadınlara yapılan muameleye tepki gösteren birçok izleyici “Kadınlara verilen değer bu mu yazıklar olsun” ve “RTÜK ceza versin” yorumları yaptı.

İşte dizi için yapılan bazı yorumlar…Taş Kağıt Makas'ta tepki çeken sahne! Köpek gibi havlatılan kadına kaptan içki içirildi

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.