Dünyaca ünlü komedyen Jimmy Carr İstanbul’da hayranlarıyla buluştu

İngiliz komedyen Jimmy Carr, ‘Terribly Funny’ isimli gösterisiyle İstanbul’da ilk kez sahne aldı. TuzBiber Komedi Kulübü’nün organizasyonuyla gerçekleşen gösteriye yoğun ilgi oldu. Carr, izleyicilerin sorularını da esprili bir dille yanıtladı. Carr, 15 yıldan fazla süredir komedyenlik yapıyor ve 10 kapalı gişe turne gerçekleştirerek 2,5 milyondan fazla kişiye ulaştı. Ayrıca, Netflix için özel bir program kaydeden ilk İngiliz komedyen olan Carr, çeşitli televizyon programlarında sunuculuk yapmanın yanı sıra komedi filmlerinde de rol aldı.

Dünyaca ünlü komedyen Jimmy Carr İstanbul’da hayranlarıyla buluştu
REKLAM ALANI
Yayınlama: 07.03.2024
A+
A-

Dünyaca ünlü İngiliz komedyen Jimmy Carr, “Terribly Funny” ismini verdiği tek kişilik gösterisi ile İstanbul’da ilk kez hayranlarıyla buluştu.

TuzBiber Komedi Kulübü’nün organizasyonuyla TIM Show Center’da sahne alan komedyen, izleyicilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Carr, gösteri öncesi izleyicilerin gönderdiği soruları da esprili bir dille yanıtladı.

On beş yıldan fazladır komedyenlik yapan Jimmy Carr, yaklaşık 2 saat sahnede kaldı.

Ünlü komedyen, şimdiye kadar 10 kapalı gişe turnesinde 2 bin 500’den fazla gösteriye imza attı ve 2,5 milyondan fazla kişiye oynadı.

İngiltere’de “En İyi Canlı Stand-Up Turu” dalında Komedi Ödülü’nü kazanan Carr, 2016’da piyasaya sürdüğü “Jimmy Carr: Funny Business” ile Netflix için özel program kaydeden ilk İngiliz komedyen oldu.

Çok sayıda televizyon programında sunuculuk da yapan komedyen, çeşitli komedi filmlerinde de rol aldı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.