Yasemin Ilıcalı, Yunus Emre’nin cezasının kaldırılması için babasına yalvardı! Acun, teklifi reddetti

Survivor All Star’ın konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, kızının Yunus Emre’nin cezasının silinmesi için kendisine yalvardığını ancak isteğini kabul etmediğini söyledi. Kızını hayatı boyunca ilk kez kırmak zorunda kaldığını söyleyen Ilıcalı, kurallar gereği Yunus Emre’nin cezasını silmedi. Yunus Emre ‘Özür dilerim Yasemin, yemek çalarken yakalandığım için ceza aldım’ ifadelerini kullandı.

Yasemin Ilıcalı, Yunus Emre’nin cezasının kaldırılması için babasına yalvardı! Acun, teklifi reddetti
REKLAM ALANI
Yayınlama: 06.03.2024
A+
A-

Tansiyonun bir an olsun düşmediği Survivor All Star’da Yunus Emre de aldığı cezalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Yunus Emre’nim bir cezası kaldığını öğrenen Yasemin Ilıcalı da cezanın düşürülmesi için babasından ricada bulundu. Kızının isteğini geri çevirmek zorunda kalan Acun Ilıcalı da konseyde durumu anlatınca Yunus Emre de ne yapacağını bilemedi.

“YASEMİN’İ HİÇ KIRMAMIŞ OLABİLİRİM, SIKINTILI DAKİKALAR YAŞADIM”

Konseyde Kırmızı takımla konuşan Acun Ilıcalı, “Dün kızım Yasemin benimleydi. ‘Baba Yunus Emre’nin bir cezasını lütfen affet’ dedi, ancak ben de ona yaşı küçük ama yani sonuç itibarıyla bir hayat dersi vermek zorunda kaldım. Yasemin istiyor diye biz Yunus Emre’nin cezasını azaltamıyoruz. O yüzden Yasemin’i reddetmek zorunda kaldım, Yasemin de gerçekten çok üzüldü. Israr da etti olay ‘baba lütfenlere’ döndü. Ben Yasemin’i ne zaman kırdığımı hatırlamıyorum belki de hiç kırmamış olabilir sıkıntılı dakikalar yaşadım” dedi.

Yasemin Ilıcalı, Yunus Emre'nin cezasının kaldırılması için babasına yalvardı! Acun, teklifi reddetti

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.