Settar Tanrıöğen’in yerine Ahmet Mümtaz Taylan diziye katıldı

Bir ay önce beyin kanaması geçiren Settar Tanrıöğen’in tedavisi sürüyor. Hafıza kaybı yaşadığı için diziye devam edemeyecek olan Tanrıöğen’in yerine Ahmet Mümtaz Taylan getirildi. Dizinin başrol oyuncuları, Tanrıöğen’e veda ederek Taylan’a destek mesajları yayınladı.

Settar Tanrıöğen’in yerine Ahmet Mümtaz Taylan diziye katıldı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 02.03.2024
A+
A-

Bir ay önce beyin kanaması geçiren ve peş peşe iki ameliyat olan Settar Tanrıöğen’in hastanedeki tedavisi devam ediliyor. Zaman zaman hafıza kaybı yaşadığı için diziye devam edemeyecek olan Tanrıöğen’in yerine Ahmet Mümtaz Taylan getirildi. Taylan dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde ilk kez kamera karşısına geçti. Bölümün yayınlanmasıyla dizinin başrol oyuncuları, sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak Tanrıöğen’e veda etti.

“KALBİMİN EN İÇİNDESİN”

Dizide babasını oynayan Tanrıöğen’in fotoğrafını yayınlayan Ceren Karakoç Yalazoğlu “Canım abim yeniden seninle oynayacağım projeleri iple çekiyorum. Emeklerine ve bize kattıklarına sonsuz teşekkürler” derken Doğukan Güngör de “Kalbimin en içindesin, iyi olacağız Settar abim” ifadelerini kullandı.

Kızılcık Şerbeti'nin başrolleri diziden ayrılan Settar Tanrıöğen'e paylaşımlarıyla veda etti

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.