Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncusu Settar Tanrıöen hastaneye kaldırıldı

Settar Tanrıöen, geçtiğimiz cuma günü rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Yapılan tetkiklerde beynindeki bir damarda kanama olduğu tespit edilen Tanrıöğen, apar topar başka bir hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı. Tedavisine yoğun bakımda devam edilen Tanrıöğen, beyninde oluşan sıvı nedeniyle yeniden bıçak altına yatarak bir operasyon geçirdi. Beynindeki sıvı alınan oyuncu, tedavisinin devam ettirilmesi için yoğun bakıma alındı.

Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncusu Settar Tanrıöen hastaneye kaldırıldı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 30.01.2024
A+
A-

Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncusu Settar Tanrıöen, geçtiğimiz cuma günü rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Yapılan tetkiklerde beynindeki bir damarda kanama olduğu tespit edilen Tanrıöğen, apar topar başka bir hastaneye kaldıralar ameliyata aldı.

Tedavisine yoğun bakımda devam edilen Tanrıöğen, bir ameliyat daha oldu.

BEYNİNDEKİ SIVI ALINDI

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, 61 yaşındaki usta oyuncu, beyninde oluşan sıvı nedeniyle yeniden bıçak altına yatarak 1,5 saat süren bir operasyon geçirdi.

Beynindeki sıvı alınan oyuncu, tedavisinin devam ettirilmesi için yoğun bakıma alındı. Tanrıöğen’in kızı, zor günler geçiren babasını bir an olsun yalnız bırakmayarak destek oluyor.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.